Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy

https://www.cen.bydgoszcz.pl/cen/archiwum-1/20212022/czerwiec/19148,UROCZYSTE-ZAKONCZENIE-BYDGOSKIEGO-PROJEKTU-EKOLOGICZNEGO-SMOK-CZY-SMOG.html
2022-11-30, 08:58

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE BYDGOSKIEGO PROJEKTU EKOLOGICZNEGO SMOK CZY SMOG?

W bieżącym roku szkolnym miała miejsce kolejna odsłona projektu ekologicznego Smok czy Smog? Jesteśmy bardzo milo zaskoczeni ogromnym wkładem pracy w projekt nauczycieli z Bydgoszczy i sąsiednich miejscowości. W fotoreportażach przesłanych przez przedszkola i szkoły widać zaangażowanie dzieci.

Ciekawe prace plastyczne, konstrukcyjne, inscenizacje, zabawy badawcze, wycieczki, uroczystości i inne przedsięwzięcia, które zostały ujęte w dokumentacji sprawozdawczej, wiele mówią o działaniach nauczycieli i ich podopiecznych.

Na gali wręczenia nagród 14 czerwca 2022 roku podsumowaliśmy działania projektowe, prezentowaliśmy wyniki konkursu plastycznego Domy przyszłości oraz planowaliśmy już kolejne, nowe wydarzenia na rok szkolny 2022/2023. Dzięki działaniom nauczycieli projekt SMOK CZY SMOG? rozwija się coraz prężniej. 

Szczegółowe informacje na temat wyżej wymienionego projektu wraz z pomocami dydaktycznymi można pobrać na stronach: cen.bydgoszcz.pl lub p43.edu.bydgoszcz.pl, w zakładkach Projekty.

 

Opcje strony