Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy

https://www.cen.bydgoszcz.pl/cen/archiwum-1/20212022/czerwiec/19162,INSPIRACJE-INNOWACJE.html
2022-12-05, 14:59

INSPIRACJE-INNOWACJE

20 czerwca 2022 roku w Anglojęzycznym Przedszkolu Niepublicznym Zakątek Przedszkolaka w Łochowie odbyła się konferencja INSPIRACJE-INNOWACJE zorganizowana przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy we współpracy z dyrekcją i pracownikami wyżej wymienionego przedszkola.

Celem konferencji było poznanie nowej, niezwykle innowacyjnej placówki przedszkolnej oraz uwieńczenie rocznej pracy w ramach spotkań sieci współpracy i samokształcenia dyrektorów i kadry zarządzającej przedszkolami.  

W ramach spotkania zaproponowano zwiedzanie obiektu, omówiono koncepcję  przedszkola i przedstawiono rys historyczny placówki. Ważnym aspektem było pokazanie innowacyjności przedszkola. W trakcie konferencji wystąpiły dzieci, prezentując taneczne talenty. Na zakończenie podsumowano  roczną działalność trzech sieci  współpracy i samokształcenia dyrektorów i kadry zarządzającej przedszkolami w roku szkolnym 2021/2022 z rejonu bydgoskiego,   tucholskiego oraz  świeckiego. Przedstawiono także plany na nadchodzący rok szkolny.  

 

Oprac. Krystyna Karpińska

 

 

 

Opcje strony