Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy

https://www.cen.bydgoszcz.pl/cen/archiwum-1/20212022/listopad/18356,SPOTKANIE-Z-PRACODAWCA-WIZYTA-STUDYJNA-W-FIRMIE-IVY-TECHNOLOGY.html
2022-11-30, 08:32

SPOTKANIE Z PRACODAWCĄ - WIZYTA STUDYJNA W FIRMIE IVY TECHNOLOGY

Zapraszamy zainteresowanych nauczycieli na wizytę studyjną w firmie Ivy Technology. Firma jest jednym z największych pracodawców w regionie. Specjalizuje się w naprawie sprzętu elektronicznego oraz usługach z zakresu BPO.

Podczas wizyty uczestnicy będą mieli okazja nawiązać kontakty zawodowe, zapoznać się w praktyce ze specyfiką pracy przedsiębiorstwa, porozmawiać  z pracownikami działu HR o sposobie kreowania pracowników-fachowców w firmie, obowiązującej ścieżce kariery, jak również zorientować się co do kompetencji oczekiwanych w biznesie, wymagań rynku pracy.

Wszystko pod kątem praktyk uczniowskich, dopasowania predyspozycji ucznia do specyfiki stanowiska pracy, kierowania jego rozwojem zawodowym  oraz poznania potencjalnych możliwości zatrudnienia absolwenta szkoły.

Spotkanie ma formę warsztatową i odbędzie się w siedzibie firmy (ul. Fordońska 248G w Bydgoszczy) w dniu 04.11.2021, w godzinach 13.00-15.15.

Zapisy

Opcje strony