LEKCJE ZAWODOWE PO NOWEMU-KONFERENCJA HYBRYDOWA

Zapraszamy nauczycieli zawodu, pedagogów, doradców zaowodowych na spotkanie z wydawnictwem WSiP. W trakcie konferencji przedstawiciele Wydawnictwa, p.Monika Michalska oraz p.Łukasz Krysiński podpowiedzą, jak prowadzić lekcje atrakcyjne dla uczniów z wykorzystaniem materiałów przygotowanych przez WSiP.

Gościem specjalnym konferencji będzie Radosław Panas, Prezes Zarządu Fundacji VCC, który opowie o możliwościach wykorzystania kwalifikacji rynkowych w szkołach, przedstawi możliwość skorzystania z nieodpłatnych szkoleń z kwalifikacji rynkowych na terenie woj. kujawsko-pomorskiego, a przede wszystkim zademonstruje  gotowe rozwiązania edukacyjne  wykorzystujące Wirtualną Rzeczywistość, które stanową wsparcie nauczyciela w realizacji zajęć praktycznych z wybranych obszarów kwalifikacji. Gwarantujemy ciekawe doznania!


Spotykamy się 11 października o godzinie 15.30 w sali nr 20  Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy lub ON-LINE.

 

Konferencja odbędzie się w formie hybrydowej. Oznacza to, że Ci z Państwa, którzy nie będą mogli dotrzeć  do nas osobiście, mogą skorzystać z opcji ON-LINE (link do spotkania na Clickmeeting zostanie przesłany).

Zachęcamy jednak  do realnej obecności, by w pełni doświadczyć wirtualnych doznań, które, między innymi, zostaną  zaprezentowane podczas spotkania!

ZAPISZ SIĘ
 

Opcje strony

do góry