Próbna matura z matematyki

CEN Bydgoszcz 6        


A A A

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy i Zespół Szkół Plastycznych w Bydgoszczy 10 kwietnia 2018 roku zorganizowały warsztaty graficzne na temat ekslibrisu dla nauczycieli bibliotekarzy ze szkół bydgoskich i regionu w ramach sieci współpracy  i samokształcenia.

więcej...

19 kwietnia 2018 roku w auli KPCEN w Bydgoszczy odbyła się konferencja Działalność Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy. Uczestnikami szkolenia byli studenci wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.
 

20 i 21 kwietnia 2018 roku licealiści z całego kraju walczyli o tytuł laureata Olimpiady Cyfrowej organizowanej przez fundację Nowoczesna Polska w partnerstwie z Collegium Civitas. Laureatami Olimpiady Cyfrowej zostali uczniowie liceów z Krakowa, Gdyni i Wronek.

więcej...

Dyrekcja  Kujawsko–Pomorskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno–Wychowawczego  nr 1 dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej i Niewidomej im. L. Braille’a w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na DRZWI OTWARTE w terminie 23-26 IV 2018 roku.
Szczegółowe informacje w załącznikach i na stronie internetowej Ośrodka www.braille.bydgoszcz.pl

więcej...     harmonogram...

Celem projektu jest podniesienie kompetencji dyrektorów, wicedyrektorów, kierowników zespołów przedmiotowych oraz kierowników świetlic szkolnych z szkół/przedszkoli z terenu województwa w zakresie wykorzystania systemu wspomagania rozwoju kompetencji kluczowych uczniów niezbędnych do poruszania się na rynku pracy, nauczania eksperymentalnego, właściwych postaw uczniów oraz metod zindywidualizowanego podejścia do ucznia poprzez wdrożenie programów szkoleniowo-doradczych wraz z obudową metodyczną, wypracowanych w ramach projektu pozakonkursowego ORE w okresie do końca października 2019 r.

Rekrutacja do projektu ma charakter ciągły do momentu zrekrutowania wszystkich grup (harmonogram dostępny na stronie internetowej: http://www.frr.org.pl/forum-kadry-kierowniczej/ 

więcej...

DMC Firewall is a Joomla Security extension!