Próbna matura z matematyki

CEN Bydgoszcz 6        


A A A

22 marca 2018 roku w sali konferencyjnej Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy odbyła się konferencja zatytułowana Mój (nie)przyjaciel smartfon. Organizatorem przedsięwzięcia było Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy. Konferencja była adresowana do dyrektorów i nauczycieli wszystkich typów szkół, pedagogów, wizytatorów Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, nauczycieli konsultantów i doradców metodycznych placówek oświatowych naszego województwa. Na spotkaniu było obecnych około 200 uczestników.

więcej...

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy informuje, że bezpłatna konferencja dla nauczycieli matematyki szkół ponadgimnazjalnych pn. Analiza i interpretacja wyników próbnego egzaminu maturalnego z matematyki 2018 odbędzie się w dniu 9 kwietnia 2018 roku o godz. 16.30 w budynku Biblioteki Głównej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, ul. Szymanowskiego 3 w auli A (I piętro). Liczba miejsc ograniczona. Obowiązkowa rejestracja przez formularz na stronie internetowej KPCEN w Bydgoszczy.

zarejestruj...

21 marca 2018 roku , w pierwszy dzień wiosny, w Szkole Podstawowej im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej miała miejsce piękna uroczystość patriotyczna, stanowiąca  podsumowanie działań związanych z realizacją projektuHistoria w kamieniach wyryta. W tym roku zostały one poszerzone o realizację akcji BohetrON. Włącz historię i zorganizowanie w szkole projektu i Konkursu Wiedzy o  Żołnierzach II Rzeczypospolitej, nad którym Patronat honorowy objęły: KPCEN w Bydgoszczy i Naczelnik Delegatury IPN. Wśród honorowych gości byli:  Mirosława Kucol, Członek Zarządu Starostwa Powiatowego, Iwona Rostankowska i Ilona Zduńczuk- nauczyciele konsultanci z KPCEN w Bydgoszczy, Mirosław Sprenger – pracownik IPN,  Melania Kranc i Zbigniew Blinkiewicz – starsi wizytatorzy KO w Bydgoszczy, pani Barbara Kwiatkowska, dyrektor Szkoły Podstawowej w Parchaniu, Katarzyna Pawłowska, dyrektor GOKSiR ,  Iwona Zagórska, Ewa Woźniak – przedstawiciele Rady Rodziców SP w Dąbrowie Biskupiej.

więcej...

17 marca 2018 roku w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy odbył się ogólnopolski finał międzynarodowego konkursu krasomówczego w języku angielskim International Public Speaking Competition. Konkurs organizowany jest przez stowarzyszenie The English Speaking Union, Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy i Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy. Konkurs objęty został honorowym patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy. Honorowym gościem i przewodniczącą jury była Alice R. Chu – attaché prasowy Ambasady USA w Polsce.

więcej...

Konkurs w ramach projektu Tworzenie programów nauczania oraz scenariuszy lekcji i zajęć wchodzących w skład zestawów narzędzi edukacyjnych wspierających proces kształcenia ogólnego w zakresie kompetencji kluczowych uczniów, niezbędnych do poruszania się na rynku pracy.

więcej...

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd