CEN Bydgoszcz 6        


30 lat wybrane baner

A A A

PIŁKA RĘCZNA W SZKOLE

piłka ręcznaKujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy zaprasza w dniu 17 stycznia 2020 r. o godz. 13.00. na szkolenie z Piłki ręcznej w szkole.  Szkolenie odbędzie się w Zespole Szkół Handlowych ul. Gajowa 94 w Bydgoszczy. Szkolenie poprowadzi znany trener i jednocześnie nauczyciel Waldemar Baczyński. 

szczegóły   zapisy

 

AKADEMIA FILMOWA NAUCZYCIELA

logo multikinoMultikino i Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy zapraszają na kolejne spotkanie w ramach Filmowego Klubu Nauczyciela. Zapraszamy 28.01.2020 roku na godz. 17.00 do MULTIKINA na film pt. Carte Blanche. Film Jacka Lusińskiego opowiada historię tak nieprawdopodobną, że gdyby nie fakt, iż jest oparta na prawdziwych wydarzeniach, ciężko byłoby w nią uwierzyć. Podstawą dla tej produkcji stała się biografia lubelskiego nauczyciela Macieja Białka, który przez kilka lat ukrywał przed światem,  że traci wzrok. Po obejrzeniu tego filmu dyskusja toczyć się będzie wokół tematów o zmaganiach z prawdziwymi dramatami, o niepoddawaniu się nawet największym przeciwnościom losu, o znalezieniu siły, by stworzyć swoje życie od nowa. Cena karnetu na 3 pokazy to 30 zł. Jest też możliwość uczestniczenia w pojedynczych pokazach filmowych. Ceny biletów na pojedyncze seanse w ramach Filmowego Klubu Nauczyciela wynoszą  12 zł od osoby. Można je kupić przed seansem w kasach Multikina.

zapisy

PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA

first aid 2789562 1280Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy zaprasza dyrektorów i zespoły nauczycielskie wszystkich typów szkół na szkolenia z zakresu PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ

szczegóły

 

 

 BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY (DYREKTORZY I ZESPOŁY NAUCZYCIELSKIE)

Fotolia 296113246 SKUJAWSKO-POMORSKIE CENTRUM EDUKACJI NAUCZYCIELI W BYDGOSZCZY zaprasza dyrektorów i zespoły nauczycielskie wszystkich typów szkół na szkolenia okresowe z zakresu BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY.

szczegóły 

 

 

BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY (PRACODAWCY I PRACOWNICY OŚWIATOWI)

industrial safety 1492046 1280KUJAWSKO-POMORSKIE CENTRUM EDUKACJI NAUCZYCIELI W BYDGOSZCZY zaprasza pracodawców i pracowników oświatowych zajmujących stanowiska kierownicze na szkolenia okresowe z zakresu BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY.

szczegóły

 

EDUKACJA GLOBALNA

network 3537401 1920Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy, we współpracy z Ośrodkiem Działań Ekologicznych ŹRÓDŁA, zaprasza nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej na dwuetapowe, bezpłatne szkolenie na temat EDUKACJA GLOBALNA.

 

szczegóły    zapisy

 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ DYREKTORA ZA ORGANIZACJĘ WYCIECZKI SZKOLNEJ

wycieczka dyrektorKUJAWSKO-POMORSKIE CENTRUM EDUKACJI NAUCZYCIELI W BYDGOSZCZY zaprasza dyrektorów, wicedyrektorów wszystkich typów placówek oświatowychna warsztaty dotyczące bezpieczeństwa: „Odpowiedzialność DYREKTORA za organizację wycieczki szkolnej ”. Warsztaty odbędą sięw dniu 13.02.2020 r. w godz. 10.00-13.00.

szczegóły   zapisy

 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ NAUCZYCIELA ZA ORGANIZACJĘ WYCIECZKI SZKOLNEJ

wycieczka nauczycielKUJAWSKO-POMORSKIE CENTRUM EDUKACJI NAUCZYCIELI W BYDGOSZCZY zaprasza nauczycieli wszystkich typów placówek oświatowychna warsztaty: „Odpowiedzialność nauczyciela za organizację wycieczki szkolnej” Warsztaty odbędą sięw dniu 20.02.2020 r. w godz. 15.30-19.30

szczegóły   zapisy

MEDIACJA JAKO WAŻNY ELEMENT PRACY DYREKTORA SZKOŁY

mediacjeKUJAWSKO-POMORSKIE CENTRUM EDUKACJI NAUCZYCIELI W BYDGOSZCZY zaprasza na warsztaty dyrektorów, wicedyrektorów wszystkich typów placówek oświatowych, w tym nowo powołanych na to stanowisko „Mediacja jako ważny element pracy dyrektora szkoły”. Warsztaty odbędą si ęw dniu 27.02.2020 r. w godz. 9.00-14.00.

 

szczegóły   zapisy

 

 2 forest 148727 1280Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy zaprasza nauczycieli przedszkoli i wszystkich typów szkół do udziału w konkursie na zaprojektowanie gry dydaktycznej, której motywem  przewodnim  są  drzewa  GRAby, dęby, jodły, świerki… . Drzewa w województwie kujawsko-pomorskim.

 

przy kawieKujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy zaprasza od stycznia 2020 roku na  bezpłatne indywidualne konsultacje  prowadzone dla dyrektorów, wicedyrektorów,  kadry zarządzającej oświatą. 
W ramach indywidualnych spotkań będzie można skonsultować, omówić m.in. sprawy dotyczące problemów oświatowych natury prawnej.

zapowiedź spotkania    szczegóły

 

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu ogłasza jubileuszową X edycję konkursu na projekt edukacyjny nawiązujący do inicjatyw uczniowskich propagujących postawy obywatelskie młodzieży lub do wydarzeń, instytucji, osób promujących województwo kujawsko-pomorskie ze zwróceniem uwagi na solidarność międzypokoleniową. Festiwal jest skierowany do uczniów VI–VIII klas szkół podstawowych z województwa kujawsko-pomorskiego. Współorganizatorami festiwalu są: Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku oraz Centrum Kształcenia Ustawicznego – Toruński Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Toruniu.

szczegóły

KPCEN w Toruniu organizuje na przełomie kwietnia i maja 2020 wyjazd studyjny do Danii. Więcej informacji: https://www.kpcen-torun.edu.pl/aktualnosc/48-wyjazd-studyjny-do-danii

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!