Kujawsko-Pomorskie KPCEN w Bydgoszczy Kujawsko-Pomorskie KPCEN w Bydgoszczy


niepodlegla

A A A

Wydawany przez Kujawsko-Pomorskie  Centra Edukacji Nauczycieli  w Bydgoszczy, Toruniu  i Włocławku  Kujawsko-Pomorski Przegląd Oświatowy „UczMy” już od czterech lat cieszy się  niesłabnącym powodzeniem w środowisku edukacyjnym.

Tematyka „UczMy” wpisuje się w  kierunki polityki oświatowej państwa. Każdy numer poświęcony jest wybranemu zagadnieniu. Ponadto ważne treści można znaleźć w stałych działach: OBLICZA EDUKACJI, Z PRAKTYKI NAUCZYCIELA, REGIONALNE OKNO, BIBLIOTEKI PEDAGOGICZNE DLA EDUKACJI. W związku z reformą oświaty już w ubiegłym roku szkolnym pojawił się również dział poświęcony temu zagadnieniu.

W czasopiśmie publikujemy także informacje z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.

Oferujemy również  elektroniczną formę naszego pisma – wejście  przez stronę WWW lub za pomocą kodów QR poprzez urządzenia mobilne.

Zachęcamy do współpracy z naszą redakcją. Prosimy o nadsyłanie materiałów, dzielenie się  za naszym pośrednictwem swoją wiedzą, doświadczeniem, dobrymi praktykami.

Tematy przewodnie najbliższych numerów czasopisma to:
  • listopad/grudzień Motywacja - materiał zebrany
  • styczeń/luty: Zadania domowe? - 10.11.2017
  • marzec/kwiecień: Komunikacja - 31.12.2017
  • maj/czerwiec: Doradztwo zawodowe - 28.02.2018
  • wrzesień październik: Autorytety - 20.04.2018

ZAPRASZAMY DO CZYTANIA

NASZEGO CZASOPISMA...

Our website is protected by DMC Firewall!